Зменшились надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду

06.12.08 11:14 2522 2

У листопаді власні надходження Пенсійного фонду у Вінницькій області зменшилися на 1,8%, або на 3,8 млн. гривень, до 206,8 млн. гривень, у порівнянні з жовтнем поточного року.

Зменшились надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду

Про це повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Микола Черненко.

За його словами, у листопаді 2007 року надходження власних коштів перевищували надходження жовтня того року на 5 млн. гривен.

Микола Черненко зауважив, що планові показники листопада цього року не виконані. Проте за 11 місяців поточного року виконання плану власних надходжень становить понад 112%. Понад план мобілізовано близько 63 млн. гривень.

Він також додав, що другою негативною тенденцією є ріст заборгованості зі сплати страхових внесків. Якщо протягом вересня борг збільшився на 171 тис. гривен, то протягом жовтня – на 4,2 млн. гривен. За підсумками листопада сума заборгованості буде ще більшою.

«Така ситуація з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду почала відображатися на термінах перерахування коштів на виплату пенсій. Якщо останні кошти на виплату пенсій ми, зазвичай, перераховували 23-24 числа кожного місяця, то в листопаді – 25. І хоча це не вийшло за відведені законом рамки, проте створило певну напругу», - прокоментував ситуацію Микола Черненко.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Микола
  Микола
  08-12-08, 06:11 | IP:89.21.79...
  Це основні питання,якими повинна стратегично перейматись влада,а не власним бізнесом і безглуздими балачками.А М.Черненко досвідчений фахівець своеі справи і дуже добре,що він своєчасно піднімае ці питання, в умовах фінансовоі кризи.Бо ,Пенсійний фонд і його своєчасне наповнення-це свято святих для любоі держави.
 • 1. Олександр
  Олександр
  07-12-08, 19:59 | IP:92.112.177...
  Сумно було слухати Миколу Черненко 03 грудня 2008 року в кабінеті Домбровського по питанню "чорнобильських" пенсій, за що тільки люди в нашій бідній державі гроші отримують...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)