Змінено правила переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України

27.08.12 17:51 3115 0

Про зміну правил переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України

Змінено правила переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України

Постановою Правління Національного банку України від 25.07.2012 № 312 “Про внесення змін до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України”, яка набирає чинності з 31 серпня 2012 року, затверджено новий порядок вивезення готівки фізичними особами-нерезидентами за межі України.

Про це розповіла заступник директора Департаменту методології грошово-кредитної політики, начальник управління методології валютного регулювання Національного банку України Людмила Чепінога.

“Враховуючи загальносвітову тенденцію щодо швидкого розвитку безготівкових платежів, яка характеризує рівень розвитку ринкових відносин, на сьогодні заходи Національного банку України спрямовані на зростання безготівкових розрахунків в Україні. Змінами встановлено новий порядок вивезення готівки фізичними особами-нерезидентами. Тепер фізична особа-нерезидент матиме право вивозити з України готівку на суму, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, лише в тій кількості, що була ним раніше ввезена в Україну і письмово задекларована митному органу”, – поінформувала Людмила Чепінога.

Водночас, кошти, які переказані на територію України, можуть бути переказані фізичною особою-нерезидентом за межі України в безготівковій формі без обмежень.

Крім того, документом скасовано вимогу для фізичних осіб-нерезидентів та юридичних осіб щодо наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків банків (фінансових установ), під час переміщення через митний кордон України готівки на суму, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро.

“Інші вимоги щодо норм (обсягів) переміщення фізичними та юридичними особами готівки через митний кордон України залишилися без змін”, – додала Людмила Чепінога.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:НБУ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)