Пенсіонерам-військовослужбовцям проведено другий етап підвищення пенсій

06.09.12 12:57 3969 1

З 1 вересня поточного року управлінням пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян проведено другий етап перерахунку пенсійних виплат.

Пенсіонерам-військовослужбовцям проведено другий етап підвищення пенсій

Збільшення здійснюється по 18064 пенсійних справах на суму 2951,0 тис. грн. Середній розмір підвищення даній категорії громадян складає 163,37 грн. Середньомісячний розмір пенсій збільшився до 2164,90 грн.

Потреба коштів для виплати пенсій після проведення другого етапу перерахунку в нових розмірах на вересень складає 45,4 млн. грн.

Перерахування пенсій військовослужбовцям здійснюється згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012р. № 355 «Про збільшення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Перший етап підвищення, згідно зазначеної постанови уряду, проведено по 20039 пенсійних справах на суму 3613,2 тис. грн.

За інформацією начальника управління військовослужбовців головного управління Пенсійного фонду Валентини Карабіньовської, перерахунок пенсій зроблено своєчасно. Щодо виплати пенсій у нових розмірах - в липні та вересні 2012р. забезпечено у повному обсязі.

Черговий, третій етап збільшення пенсійних виплат на військовослужбовців очікує в січні 2013 року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Ser
    Ser
    06-09-12, 13:56 | IP:188.230.5...
    Три етапи підняття пенсії військовослужбовцям - це все туфта. Мою пенсію підняли один раз на 100 грн. і d gtycsqyjve сказали що вже до кінця року її ніхто не буде піднимати і в січні її також ніхто не буде перераховувати.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)