Вінницькі податківці переймуть міжнародний досвід боротьби з податковою злочинністю

15.09.12 10:00 1792 0

20 та 21 вересня у місті Одесі пройде координаційна рада керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав – учасниць СНД, участь у якій візьмуть також і представники підрозділу по боротьбі з податковою злочинністю Вінниччини.

Вінницькі податківці переймуть міжнародний досвід боротьби з податковою злочинністю

20 та 21 вересня у місті Одесі пройде координаційна рада керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав – учасниць СНД, участь у якій візьмуть також представники Європолу, країн Євросоюзу та Азії.

Головною метою великого світового форуму є створення міжнародної системи обміну інформацією про податкові злочини. Необхідність існування подібної системи визріла давно, оскільки фінансова злочинність набула міжнародного характеру, а світова економічна криза наочно продемонструвала, що економіки різних країн є взаємозалежними.

Участь у нараді візьмуть і представники підрозділу по боротьбі з податковою злочинністю Вінниччини. «В області є чимало підприємств із міжнародними фінансовими зв’язками, - відзначає з цього приводу начальник управління податкової міліції ДПС у Вінницькій області Андрій Таранов. – Нерідко ці зв’язки використовуються для виведення коштів у тіньовий обіг через офшори. Особисті зустрічі і професійне спілкування дозволять нам у майбутньому більш ефективно протидіяти податковій злочинності в цьому напрямку.

Подібного роду міжнародна конференція вже проходила у травні-червні цього року в м. Ірпені на базі Національного університету ДПС України за участю представників більше десятка країн СНД, Азії та Євросоюзу. Практичну користь міжнародного обміну інформацією одноголосно відзначили всі учасники конференції.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Теги: Одеса
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)