Податківці Європи та Азії створять єдину базу економічних злочинців

20.09.12 12:45 2486

Сьогодні в Одесі стартувало 14-те засідання Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав-учасниць СНД (КРОПР).

Податківці Європи та Азії створять єдину базу економічних злочинців

Вперше цього року до участі у раді приєдналися представники служб фінансових розслідувань цілого ряду країн Європи та Азії, серед яких – Великобританія, Нідерланди, Італія, країни Балтії, а також представники Європолу. Україна була обрана головуючою координаційної ради.

«Очільництво КРОПР для нас є перемогою і беззаперечним визнанням авторитету податкової міліції серед країн Східної та Західної Європи», відзначив з цього приводу новообраний головуючий – начальник податкової міліції України Андрій Головач. Він також відзначив, що обрання дає право ініціативи України у вирішенні ряду питань у сфері боротьби з податковою злочинністю. Зокрема, буде порушено питання створення спільної бази даних економічних злочинців, що суттєво вплине на ефективність протидії їхній злочинній діяльності.

В рамках засідання ради планується також проведення Міжнародної конференції щодо спільних дій компетентних органів Східної і Західної Європи у боротьбі з фінансовими (податковими) злочинами.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)