В полі зору податківців Вінниччини – сумнівні фінансові операції та тіньові доходи

20.09.12 16:20 2376

За 8 місяців нинішнього року податкова служба у області провела 33 перевірки платників податків на предмет виявлення фактів легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

В полі зору податківців Вінниччини –  сумнівні фінансові операції  та тіньові доходи

Фінансовий ефект роботи управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом – 33 мільйони 237 тис.грн. додаткових надходжень до бюджету, про це під час прес-конференції повідомила голова податкової служби області Ірина Зленко. 

Ірина Зленко

Окрім того, в результаті проведених перевірок було зменшено від’ємне значення по ПДВ на суму 621 тис. грн., по податку на прибуток – в сумі 3675 тис.грн.; складено 23 висновки спеціаліста, за результатами яких задокументовано легалізованих доходів на 30369 тис. грн. та збитків, нанесених державі, на загальну суму 12400 тис. грн.

За матеріалами та за участю працівників спеціалізованого підрозділу з початку року порушено 14 кримінальних справ, в тому числі, 10 кримінальних справ за ст.212 Кримінального кодексу України із загальною сумою ухилення від сплати податків 19438 тис. грн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)