Знайти та повернути в бюджет: місія на півтора мільйони гривень

18.10.12 08:55 2129

Працівники податкової міліції податкової служби ДПС у Вінницькій області порушили кримінальну справу проти керівників одного з вінницьких підприємств за фактом ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах.

Знайти  та повернути в бюджет: місія на півтора мільйони гривень

Фігуранти справи, аби покращити фінансовий стан свого підприємства, що спеціалізувалося на оптовій торгівлі різними видами палива, здійснили аферу, а саме безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ на суму у 718 тис. грн. та ухилилися від сплати податку на прибуток на суму близько 900 тис. грн. Ця оборудка стала можливою за рахунок іншого підприємства, зареєстрованого у м. Києві, що нібито спеціалізувалося на страховій діяльності.

У ході дослідчої перевірки виявилося, що ніяких господарських операцій між собою підприємства насправді не проводили: столичний бізнес-партнер виявився фірмою-фантомом. Однак суворою реальністю для вінницьких бізнесменів залишилося відшкодування збитків, нанесених державі, у сумі понад 1,6 млн. грн. Зловмисникам не уникнути відповідальності – слідство триває, кримінальна справа невдовзі буде направлена до суду. В даній ситуації врятувати від судимості порушників здатне лише повне відшкодування завданих державі збитків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Вінницької ОДПІ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)