Більше 20 тисяч вінничан знайшли роботу завдяки державній службі зайнятості

01.11.12 12:04 2326

Стан ринку праці на Вінниччині в цілому стабільний та з позитивними змінами, - повідомила під час прес-конференції 31 жовтня перший заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлани Аляб’євої.

Більше 20 тисяч вінничан знайшли роботу завдяки державній службі зайнятості

Перший заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва

Протягом дев’яти місяців поточного року база даних обласної служби зайнятості налічувала 33,9 тисяч вакансій, з яких 82% були укомплектовані. На обліку в центрах зайнятості області в січні-вересні перебувало 63,6 тисяч незайнятих громадян. Статус безробітного мали 53,1 тисяч осіб, з яких 46,9 тисяч громадян одержали допомогу із безробіття. Середній розмір її підвищився з 814 до 919 грн. За словами С.Аляб’євої чисельність громадян, працевлаштованих за направленнями державної служби зайнятості становила 28,1 тисяч осіб. Завдяки наданню дотацій роботодавцям отримали роботу 2150 безробітних громадян, а за рахунок виплати одноразової допомоги із безробіття для організації підприємницької діяльності започаткували власну справу 300 безробітних. Рівень працевлаштування склав 44%. З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, за рахунок коштів фонду набули професії, перенавчилися або підвищили кваліфікацію 7,6 тисяч осіб. А через участь в оплачувальних громадських роботах поповнили свій сімейний бюджет 7,5 тисяч безробітних громадян.

Як зауважила С.Аляб’єва на 1 жовтня кількість вакансій у базі обласної служби зайнятості становила 1,7 тисяч, у тому числі для робітників – 971, для службовців – 357, для осіб, які не мають спеціальної підготовки – 361 вакансія. Найбільша кількість вакансій є із робітничих професій – 81%, а лише 19% - це професії службовців.

Отож, ситуація на ринку області характеризується постійним попитом на кваліфікованих робітників із слюсарів-ремонтників, токарів, електрозварювальників, електромонтерів з ремонту та обслуговування устаткування, малярів, швачок тощо. Є значний попит на робітників, задіяних у сільськогосподарському господарстві, в тому числі на трактористів, водіїв, а також продавців, кухарів, менеджерів. Є потреба в сімейних лікарях, інженерах, ІТ-спеціалістах.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)