Кількість платників єдиного податку Вінниччини зросла на 5 тисяч у порівнянні з 2011 роком

21.11.12 15:58 1776 0

Таку динаміку росту констатувала голова ДПС у Вінницькій області Ірина Зленко під час зустрічі з представниками громадськості.

Кількість платників єдиного  податку Вінниччини зросла на 5 тисяч у порівнянні з 2011 роком

Якщо на 1 листопада 2011 року у податкових органах області на обслуговуванні перебувало понад 39,3 тис. платників єдиного податку (в т.ч. майже 36 тисяч фізичних та більш ніж 3,3 тисячі юридичних осіб), то наразі на Вінниччині діють 44383 платника єдиного податку. З них понад 40,5 тисяч фізичні та 3,8 тисяч юридичні.

Таку динаміку росту констатувала голова ДПС у Вінницькій області Ірина Зленко під час зустрічі з представниками громадськості. Збільшення кількості єдинників у регіоні є беззаперечним свідченням очевидності позитивних змін податкового законодавства та якісної реалізації зусиль податкової служби, спрямованих на стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу та поліпшення сервісних умов його обслуговування, додала посадовець.

Позитивні зрушення та зміни законодавчої бази, зокрема, у вигляді збільшення кількості груп платників єдиного податку, дозволили наростити і надходження до місцевих бюджетів. За січень-жовтень 2012 року сума єдиного податку склала 119 млн. 947,5 тис. грн. (у т.ч. 94995,8 тис.грн. від юридичних та 24951,7 тис. грн. від фізичних осіб), що у 2,3 рази більше ніж за аналогічний період минулого року.

Додамо, що для поліпшення бізнес-середовища для малого та середнього підприємництва наразі уряд ініціює зниження ставок єдиного податку для окремих категорій підприємців з 7-10% до 5-7%, перехід із квартальної на річну звітність, а також запровадження електронної документації.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)