Платникам податків радять не зволікати та звернутися до держреєстраторів

05.12.12 14:16 2422

Державна податкова служба у Вінницькій області нагадує, що з 1 січня 2012р. набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 ”Класифікатор видів економічної діяльності” або простіше кажучи КВЕД-2010. Відтак, у платників податків виникла необхідність приведення власних видів діяльності у відповідність із вищезазначеним документом.

Платникам податків радять не зволікати та звернутися до держреєстраторів

Зважаючи на те, що ця процедура не є автоматичною, з відповідними документами представникам суб’єктів господарювання необхідно звертатися до державних реєстраторів. Після приведення реєстраційних документів у відповідність із КВЕД-2010 у держреєстратора, варто поспішити до податкових органів за місцем обліку для внесення аналогічних змін до реєстраційних карток, свідоцтв платника єдиного податку, спеціального свідоцтва про реєстрацію сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства тощо.

Додамо, що Національний класифікатор України ДК 009:2005 ”Класифікатор видів економічної діяльності” ( КВЕД-2005), який діяв протягом 2012 року паралельно з новим класифікатором (КВЕД-2010), з 31.12.2012 р. втратить чинність.

Отож, щоб не втрапити у халепу з настанням нового 2013 року, податківці рекомендують платникам податків не зволікати зі зверненнями до державних реєстраторів та подальшими відвідинами податкових органів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)