Переваги електронного звітування тепер відчують і власники РРО

06.12.12 15:13 1769 0

Державною податковою службою України запроваджено новий сервіс – подання звітності про використання реєстраторів розрахункових документів засобами телекомунікаційного зв’язку. Це, насамперед, дозволить значно спростити для підприємців процес формування та надання звітності.

Переваги електронного звітування тепер відчують і власники РРО

Ззапровадження цього сервісу значно знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками податкової, переконані податківці.

Вже зараз спостерігається суттєве скорочення перевірок, які здійснюють підрозділи контролю за проведенням готівкових розрахунків. Якщо за 11 місяців 2011 року на Вінниччині їх було 1238 перевірок, то поточному році кількість лише 627. В управлінні податкового контролю ДПС у Вінницькій області зауважують, що запровадження електронного звітування власниками РРО дозволить скоротити кількість перевірок до мінімуму, замінивши їх дистанційним контролем.

Додамо, що обов’язкове подання суб’єктами господарювання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО, передбачено нормами Закону України від 02.10.10 №265 у редакції Закону України від 24.05.2012 №4834-VI. При цьому, технічні вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій для різних сфер застосування та вимоги до модемів відповідають технології, розробленій Національним банком України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)