Платників єдиного податку очікують приємні зміни

25.01.13 13:38 3457

Чергове спрощення, запроваджене для єдинників Законом України від 20.11.2012 № 5503-VI, запрацювало з нового року. Запропоновані у ньому нововведення, ініційовані ДПС України, стосуються звітування, порядку обрання спрощеної системи оподаткування та ставок податку.

Платників єдиного  податку очікують приємні зміни

Насамперед, приємною новиною для підприємців-спрощенців другої групи стане можливість звітування до податкової за підсумками року, а не кварталу як це було раніше. Для єдинників п’ятої та шостої груп зняті обмеження щодо кількості працюючих. Для них же із семи й десяти відсотків до п'яти й семи відсотків зменшенні ставки оподаткування єдиним податком.

Крім того, починаючи з 1 січня 2013 року п’яту групу зможуть обрати фізичні особи, а шосту – юридичні особи, обсяги яких не перевищують 20 млн.грн. Щодо ставок податку, то ті спрощенці хто забажає бути платником ПДВ сплачуватиме 5 % від доходу, а у разі включення ПДВ до складу єдиного податку ставка становитиме 7%.

Також відтепер всі бажаючі обрати спрощену систему оподаткування можуть зробите це, подавши заяву не лише особисто або через уповноважену особу, але й поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі.

Нагадаємо, що наказом Мінфіну від 07.11.2012р. № 1159 викладено в новій редакції форми декларацій платників єдиного податку фізичних та юридичних осіб. Але звітуватимуть вони за такими формами, починаючи зі звітних періодів діяльності у 2013 році.

Податківці Вінниччини переконані, що до платників єдиного податку, кількість яких зросла впродовж 2012 року на 5 тисяч осіб, будуть і надалі долучатимуться суб’єкти підприємництва, котрі оцінять переваги спрощеної системи оподаткування.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)