Кількість власників електронних ключів на Вінниччині перевищила 5,5 тисяч

04.02.13 10:07 2091

За словами голови ДПС у Вінницькій області Ірини Зленко, з початку створення у Вінниці регіонального представництва Акредитованого Центру сертифікації ключів ІДД ДПС України і до 30 січня 2013 року юридичні особи регіону згенерували 2466 ключів електронного цифрового підпису, фізичні особи – 3070.

Кількість власників  електронних ключів на Вінниччині  перевищила 5,5 тисяч

Віднедавна, щоб спростити процедуру отримання електронного ключа, платникам, що мешкають у районах області, їхати до Вінниці не обов’язково. Тепер вони можуть завітати до Жмеринської ОДПІ або до Крижопільської МДПІ, де розпочали свою діяльність сектори реєстрації користувачів для надання послуг електронного цифрового підпису. Нагадаймо, з 6 лютого цифровий підпис можна отримати у представництвах центру сертифікації ключів.

А тим, хто ще не отримав електронного підпису, а значить не відчув переваг впровадження новітніх технологій, Ірина Зленко нагадує, що запропоноване податковими органами централізоване подання електронної звітності дозволяє не тільки істотно скоротити час на надання податкової звітності, а й сприяє підвищенню рівня їх обслуговування. Зокрема, дає змогу своєчасно виявляти методологічні та арифметичні помилки, обмінюватися договорами, листами чи податковими накладними з контрагентами.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)