У лютому вінничани платитимуть за тепло більше

29.01.09 11:54 2951

За останніми прогнозами тариф на тепло може зрости, за різними джерелами, від 25% до 2,5 разів.

У лютому вінничани платитимуть за тепло більше

У вінницькій мерії газеті „МІСТО” повідомили: прогнозувати яким буде тариф наразі немає можливості. Перший заступник міського голови Іван Михайлюк зазначив, що таке прогнозування – справа невдячна.

- Ми очікуємо, що це буде не одна ціна для всіх споживачів, а кожну категорію виокремлять, - зазначив Іван Михайлюк. – Це буде ціна газу для промисловості, для інших споживачів, для бюджетних установ і організацій, для населення. Ціну на газ для населення, можливо, розподілять на ту, що іде на конфорки, і для опалення. Можливий і такий варіант.

Є тільки одна можливість, за якою тягар, що впаде на плечі населення можна зменшити, це – змішування газу за європейською ціною у 228,8 долара на кордоні України із тим, що вже закачаний у офіційні газосховища України (вартість останнього – 179 доларів). Це має вирішити Кабінет Міністрів або Національна Комісія з Регулювання Енергетики. В будь-якому випадку за новими тарифами вінничани платитимуть вже у лютому. До речі, Іван Михайлюк не виключає можливості, що тепер може бути встановлений окремий тариф на газ, який споживають власники автономного опалення.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)