У 1 кварталі 2013 року фізичних осіб-єдинників на Вінниччині не перевірятимуть

20.02.13 10:43 2177

Жодного із майже 42 тисяч підприємця, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності до плану-графіку проведення планових перевірок на цей період не включалися. Не перевірялись вони і впродовж усього 2012 року. Про це інформує заступник голови ДПС у Вінницькій області Ілонна Заскіна.

У 1 кварталі 2013 року фізичних осіб-єдинників на Вінниччині не перевірятимуть

Щодо кількості проведених протягом 2012 року планових перевірок інших суб‘єктів господарювання – фізичних осіб (ФОП), то в порівнянні з аналогічним періодом минулого року вона зменшилася на 32,3%. А саме 220 перевірок проти 325, проведених у 2011 році.

Аналогічна загальна тенденція щодо зменшення проведення планових перевірок при одночасному покращенні якості відбору для перевірки платників податків мала місце і при плануванні наприкінці минулого року перевірок на 1 квартал 2013 року. Відтак, передбачено зменшення кількості запланованих до перевірки суб‘єктів господарювання на 30%, в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.

Наразі, як наголошує заступник обласного керівника податкового відомства Ілонна Заскіна, з метою максимального обмеження податкового тиску відносно платників, які добросовісно виконують свої податкові зобов‘язання, управлінням оподаткування фізичних осіб ДПC у Вінницькій області впроваджено систему доперевірочного моніторингу діяльності приватних підприємців на підставі наявного масиву електронних баз даних. Такий підхід передбачає відбір суб‘єктів за визначеними податковими ризиками. За наявності останніх підприємець – суб’єкт господарської діяльності включається в подальшому до планів-графіків документальних перевірок.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)