Половину всіх надходжень Вінниччини до Державного бюджету сплатили великі платники податків

22.02.13 08:00 1927

За січень 2013 року із загальної суми 148,3 млн.грн., що були мобілізовані до Державної казни, вклад гігантів регіону склав майже 73,4 млн. грн. Це на 2,8 млн.грн. більше аналогічного періоду 2011 року. Про це заявила голова ДПС у Вінницькій області Ірина Зленко.

Половину  всіх надходжень Вінниччини до Державного бюджету сплатили великі платники податків

У розрізі податків, найбільшого темпу приросту мобілізованих сум, у порівнянні з січнем 2012 року забезпечено з акцизного податку – 41,4 % або 8 млн. 986,8 тис.грн. та податку на прибуток – 100,4 % або 4 млн. 207,5 тис.грн.

Зауважимо, що великими платниками податків на Вінниччині наразі вважаються 19 суб’єктів господарювання. Серед них, зокрема, ТОВ „Аграна фрут Україна”, ТОВ „БМУ-3”, Казенне науково-виробниче підприємство „Форт”, Фірма „Люстдорф” у формі ТОВ.

За словами очільниці обласних податківців Ірини Зленко власне ці та інші флагмани підприємницької діяльності регіону формують левову частку бюджетів та мають визначальний вплив на інвестиційну активність іноземного капіталу на теренах Вінницької області. Відтак, вони заслуговують на особливе ставлення як з боку держави у цілому, так і податкової служби зокрема.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)