На Вінниччині є перші платники податку на нерухомість

27.02.13 10:34 2028

Ними стали 147 підприємств, установ та організацій регіону. Станом на 1 січня 2013 року ці юридичні особи задекларували об’єкти житлової нерухомості в розмірі 33,1 тис.кв.м. При цьому, річна сума податку склала 366,6 тис. грн.

На Вінниччині є перші платники податку на нерухомість

Про це повідомляє прес-служба ДПС у Вінницькій області.

Отож, лише за І квартал 2013 року власники житлової нерухомості – юридичні особи внесуть до місцевих бюджетів на розвиток територіальних громад майже 91,7 тис. гривень.

Нагадаємо, що податок на нерухомість запроваджено дією статті 265 Податкового кодексу України з 1 січня 2013 року. Платниками такого податку є власники об'єктів житлової нерухомості-фізичні особи, тобто громадяни як учасники цивільних відносин, а також юридичні особи - організації, створені та зареєстровані у встановленому порядку. Крім того, платниками даного податку можуть бути власники об'єктів житлової нерухомості нерезиденти-громадяни, які мають постійне місце проживання за межами нашої держави, в тому числі ті, що тимчасово перебувають на території України; юридичні особи і суб'єкти підприємницької діяльності, які не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами нашої держави, які створені та провадять свою діяльність відповідно до нормативно-правового поля іноземної країни.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)