За два місяці поточного року податківці Вінниччини виявили понад півтори сотні трудових нелегалів

02.04.13 09:44 1879

Всі вони працювали на суб’єктів господарювання області без укладення трудових угод. Після належного оформлення документів працевлаштовані 154 наймані особи додатково сплатили 17,7 тис.грн. податків. Про це повідомила голова ДПС у Вінницькій області Ірина Зленко.

За два місяці поточного року податківці Вінниччини виявили понад півтори сотні трудових нелегалів

Окрім того, ще 157 вінничан було залучено до оподаткування. Ними додатково сплачено до бюджетів 32,6 тис.грн. податків. Також протягом січня-лютого 2013 року податковими органами області було проведено 35 перевірок щодо дотримання підприємствами, установами, організаціями, а також фізичними особами – підприємцями діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів. За результатами перевірок до бюджету донараховано понад 5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, пені та штрафних санкцій.

Наразі, як наголошує Ірина Зленко на Вінниччині триває реалізація Програми спільних дій податкової служби та органів місцевого самоврядування з розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Із запланованих 71 млн. грн., які можна отримати цьогоріч після реалізації всіх пунктів Програми, сума додаткових надходжень від контролю за дотриманням законодавства про оплату праці, легалізації заробітної плати та детінізації доходів громадян складає 30,5 млн.грн. або майже 43 відсотки.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)