З початку року Вінничани 35 раз порушили податкове законодавство у сфері обігу спирту, алкоголю та тютюну

10.04.13 08:00 2145

За що до порушників було застосовано 87,1 тис.грн. фінансових санкцій. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Вінницькій області.

З початку року Вінничани 35 раз порушили податкове  законодавство у сфері обігу  спирту, алкоголю та тютюну

Зокрема, встановлено 11 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін; 5 фактів торгівлі тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін; 15 фактів реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності ліцензії; 3 факти зберігання (реалізації) алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку; 1 факт зберігання спирту в місцях, не зазначених у Єдиному реєстрі.

За січень-березень 2013 року призупинено термін дії 157 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 153 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Окрім того, за І квартал поточного року анульовано 59 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями; 47 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. в тому числі 1 за продаж тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)