Борги підприємств Вінниці по зарплаті зменшились майже на третину

10.04.13 17:56 2289

Несвоєчасно виплачується заробітна плата на 11 економічно активних підприємствах міста Вінниці.

Борги підприємств Вінниці по зарплаті зменшились майже на третину

Протягом трьох місяців заборгованість із заробітної плати підприємств, установ та організацій Вінниці перед своїми працівниками зменшилась на 32 %. Невчасно платять зарплату людям 11 економічно активних підприємств міста. Комунальні підприємства заборгованості з виплати заробітної плати не мають.

Впродовж першого кварталу поточного року у Вінниці спостерігається позитивна динаміка щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях. За даними департаменту економіки та інвестицій міської ради загальна сума заборгованості підприємств з виплати зарплатні станом на 1 квітня становить 3,9 млн. грн., що на 1,8 млн. грн. менше відносно початку року (1 січня вона становила 5,7 млн. грн.). Заборгованість на економічно-активних підприємствах (тобто на тих, які наразі працюють) на початку квітня складає 900 тис. грн., та зменшилась на 2,1 млн. грн. в порівнянні з початком року.

Несвоєчасно виплачується заробітна плата на 11 економічно активних підприємствах міста Вінниці. Із загальної суми боргу майже 61 % (522,0 тис. грн.) припадає на три підприємства – ТОВ «Мангуст-Альфа», ВОП «Діпроцивільпромбуд» та ПАТ «Вінницьке містобудівельне управління №4». На підприємствах комунальної власності заборгованість відсутня.

15% або 124,9 тис. грн. і припадає на підприємства державної форми власності. За даними моніторингу існує заборгованість на двох державних підприємствах. Найбільшу заборгованість мають 9 підприємств приватної форми власності, що становить 730,4 тис. грн. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)