Верховна Рада прийняла закон про індексацію пенсій

18.05.13 08:45 3379 0

Депутати схвалили закон про індексацію пенсій. За документ №1117 щодо змін у законодавство в цілому проголосувало 350 депутатів.

Верховна Рада прийняла закон про індексацію пенсій

Зміни передбачають включення до страхового стажу періодів перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, надання можливості отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника непрацездатним дітям померлого годувальника.

Також передбачається удосконалення механізму визначення коефіцієнта зарплати за неповний місяць страхового стажу, надання можливості пенсіонеру під час визначення зарплати для обчислення пенсії виключити періоди одержання допомоги по безробіттю.

Згідно із документом, відбудеться зміна механізму щорічного перерахунку раніше призначених пенсій з 1 березня 2013 року, а саме, збільшувати будуть не пенсію, як передбачено сьогодні, а заробітну плату, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

Зарплата, з якої буде призначено пенсію, буде збільшена на коефіцієнт, що відповідає не менше 20% зростання середньої заробітної плати порівняно з попереднім роком.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Українська правда
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)