Майже 30 запитань за годину

28.05.13 10:49 2238

Саме з такою швидкістю відбулась чергова онлайн-конференція першого заступника голови ДПС у Вінницькій області Володимира Ліщенка на тему оподаткування доходів фізичних осіб .

Майже 30 запитань за годину

Саме з цим податком пов’язано багато запитань як у платників податків, які виступають у ролі податкових агентів, так і в самих громадян, які отримують доходи як фізичні особи. Адже з 1 січня 2013 року відбулася низка змін в оподаткуванні доходів громадян, зокрема від операцій із металобрухтом, сільськогосподарською продукцією та при продажу (обміні) рухомого майна тощо. Тож цілком природно, що ця тема виявилась рекордною за кількістю запитань, а взаємне спілкування з податковим посадовцем допомогло платникам розібратися в нюансах обкладення податком, у правильному застосуванні пільг та в безпомилковому формуванні звітності. Детальніше ознайомитись з матеріалами онлайн-конфернеції можна на бухгалтерському сервісі Інтерактивна бухгалтерія.

До відома

Податок на доходи фізичних осіб є однією з основних статей податкових надходжень в Україні. Його частка у зведеному бюджеті України наближена до податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств і має стійку тенденцію до зростання. Він є одним із бюджетоутворюючих чинників формування державного та місцевого бюджетів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)