Перетинаєте кордон України частіше 1 разу на добу – задекларуйте товар та сплатіть мито

04.07.13 13:04 1972

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області звертає увагу громадяни, які перетинають митний кордон України частіше 1 разу в 1 добу (24 години), що весь їхній товар підлягає письмовому декларуванню. При цьому, сплачується мито у розмірі 10 % вартості і ПДВ – 20 %.

Перетинаєте кордон України  частіше 1 разу на добу –   задекларуйте товар та сплатіть мито

Інші фізичні особи, які покидають межі України та повертаються назад частіше, ніж 1 раз на добу, декларують свій товар усно. При цьому, митні платежі не сплачують. Утім, лише за умови виконання наступних правил. Якщо перетин кордону здійснюється авіатранспортом, то фактурна вартість товару не повинна перевищувати 1000 євро,. Якщо ж ви подорожуєте будь-яким іншим видом транспорту – автомобільним, залізничним або морським – вартість товару не повинна перевищувати 500 євро а вага 50 кг.

Натомість при переміщенні поштою або експрес-поштою на адресу одного одержувача або у несупроводжуваному багажі, звільняються від оподаткування товари фактурною вартістю до 300 євро.

Нагадаємо, що фактурна вартість – це вартість, що зазначається в рахунку-фактурі/інвойсі. Фактурна вартість є основою для визначення митної вартості товару при нарахуванні митних платежів при імпорті.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)