Ірина Зленко: «Ми звіряли і будемо звіряти правильності обраного курсу з представниками бізнесу та громадськості»

11.07.13 09:15 1414 1

При Головному управлінні Міндоходів області створюється Громадська рада

Ірина Зленко: «Ми звіряли і будемо звіряти правильності обраного курсу з представниками бізнесу та громадськості»

Основна функція новоствореного дорадчого органу - стати основним помічником, партнером та свого роду посередником між бізнесом та органами Міндоходів. «Ми постійно звіряли і будемо звіряти правильність обраного курсу з представниками бізнесу та громадськості – каже начальник Головного управління Міндоходів Вінниччини Ірина Зленко. - Окрім того прагнемо сповідувати принцип, що наша служба - насамперед, сервісна».

До слова, з цією метою міндоходівці дослухаються не тільки до членів Громадської ради. Протягом першого півріччя на Вінниччині відбулось майже чотириста засідань „круглих столів” та зустрічей із громадськістю, ініційованих саме податковою службою. Окрім того, представники підрозділів Міндоходів Вінниччини взяли участь у 93 заходах, організованих громадськими організаціями.

Наразі, для підготовки установчих зборів з формування Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів, створена і працює Ініціативна група, до складу якої увійшли представники громадських організацій області та ГУ Міндоходів.

Звертаємо увагу громадських організацій, які бажають взяти участь в установчих зборах, що не пізніше 15 липня 2013 року необхідно надати на адресу Ініціативної групи заяву та інші документи. Рекомендації щодо підготовки та надання цих документів розміщено на сайті ГУ Міндоходів у Вінницькій області  (розділ - «Міндоходів у регіоні» підрозділ - «Громадська рада»).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Я не їм мило
  Я не їм мило
  11-07-13, 10:39 | IP:178.94.185...
  Продовження комедії з білякоритною якби "громадськістю" - звичайнісінький "ідіотський маразм" чи "маразматичний ідіотизм" нинішніх дилетантів при владі -я ще, правда, не визначився. Мінсдох є Мінсдохом forever і в усьому!

  Анекдот розрахований на вільних слухачів стаціонара клініки імені шановного доктора Фройда: "Основна функція новоствореного дорадчого органу - стати основним помічником, партнером та свого роду посередником між бізнесом та органами Міндоходів." То ж: "Ги Ги" вам. Імітація масової підтримки нелегітимної і некомпетентної на всіх рівнях влади праффесіаналав.

  Коли в Україні і у Вінниці при владі будуть компетентні у справах спеціалісти, а не злодійськи монополісти (сокамерники, куми, свати, любі друзі, родичі, коханки з масажистами і шоферами та інша холопсько-холуйська шушера), і ми хоч спробуємо нормально жити і працювати!?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)