Понад 36 мільйонів гривень заощадили для бюджету з початку року слідчо-оперативні підрозділи Міндоходів Вінниччини

11.07.13 14:32 1702 2

Як наголошує начальник ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ірина Зленко, здійснити це вдалося завдяки реорганізації податкової міліції, яка стала свого роду перезавантаженням служби.

Понад 36 мільйонів гривень заощадили для бюджету з початку року слідчо-оперативні підрозділи Міндоходів Вінниччини

У нинішньому форматі слідчі та оперативні підрозділи Міндоходів зорієнтовані на систему раннього виявлення, комплексного відпрацювання та руйнування тіньового сектору економіки. Сьогодні це не просто відхід від відпрацювання малого та середнього бізнесу, а зосередження сил на протидії великим НЕплатникам податків. Це робота виключно з суб’єктами господарювання ризикової категорії.

Окрім того, слідчо-оперативний підрозділ єдиний серед так званих силовиків, що займається викриттям та розслідуванням злочинів у сфері оподаткування. За січень-червень 2013 слідчими до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення 154 кримінальних правопорушення, з них за статтею 212 Кримінального кодексу України щодо умисного ухилення від сплати податків та зборів до бюджету 73 правопорушення та 4 за статтею 212-1 щодо умисного ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Разом із тим, із прийняттям нового Кримінального-процесуального кодексу, на Вінниччині в 4,5 рази проти аналогічного періоду минулого року збільшилася кількість спрямованих до суду справ для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків. Це 9 справ проти 2-х минулорічних. Загальна сума відшкодованих збитків у закінчених провадженнях склала 5,8 млн.грн., що на 1,8 млн. грн.. більше 2012 року.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Ага - щас
  Ага - щас
  12-07-13, 11:02 | IP:92.112.74...
  "Протягом найближчих п’яти років Міністерство доходів і зборів посилить контроль за повнотою сплати податків, зборів та митних платежів і водночас розвиватиме партнерські стосунки з бізнесом, обіцяє Олександр Клименко."
  ---
  АГА!!!
  ---
  "В Україні не буде з кого збирати податки вже до кінця цього року, якщо Міністерство доходів і зборів не змінить своєї політики, заявляють експерти. Голова цього відомства Олександр Клименко повідомив, що збори з громадян та бізнесу зросли майже на 2 мільярди. Експерти зауважують, що в умовах спаду виробництва та скорочення обсягів ВВП збільшення надходжень до держбюджету Міндоходів забезпечує завдяки авансовим платежам та додатковим стягненням."
  "...від початку нинішнього року промислове виробництво в Україні скоротилося на 9 відсотків, що призвело до спаду внутрішнього валового продукту більше ніж на 1 відсоток, зауважив у коментарі для Радіо Свобода голова Комітету економістів України Андрій Новак."
  "Державний бюджет наповнюється лише авансовими податковими платежами та додатковими митними зборами, наголошує експерт"
  "«Це ситуація, яка призведе до ефекту бумерангу тому, що у третьому та четвертому кварталах цього року цих платежів податкових вже не буде. Таким чином, уряд наражає на дуже серйозну небезпеку закриття фінансового року. Тому практика і авансових платежів, і додаткових митних стягнень для національної економіки дає тільки зворотній негативний ефект», – зазначає Новак."
  "Бізнес змушують сплачувати податки навіть за наявності збитків – Продан

  В окремих галузях у 2013 році виробництво впало на 15 відсотків і більше, уточнює заступник голови парламентського комітету з питань податкової та митної політики, депутат від УДАРу Оксана Продан. Вочевидь, кроками для детінізації міністр називає примусове витискання грошей з підприємців, припускає вона.

  «Коли вони такі фокуси показують, при зменшенні виробництва збільшення податків – це, звичайно, їхня майстерність. Можна корову доїти, і довго, а можна її один раз зарізати. Мені здається, що ті методи, які зараз застосовують, ближчі до останніх днів корови. Багатьох змушують сплачувати податки навіть тоді, коли вони ці податки не повинні платити, за наявності збитків, які незрозуміло коли будуть перекриті. Це не сплата податків, це просто вилучення у людей грошей», – наголошує Продан."
  Інформація www.radiosvoboda.org
  ---
  Щасливого всім виживання!!!
 • 1. Я не їм милп
  Я не їм милп
  11-07-13, 15:24 | IP:178.94.185...
  А можна для мене, як платника податків, надрукувати повну калькуляцію витрат-прибутків МінСдоха - а то публікація лише окремої вигідної лише агітатору статистики без можливості порівняння називається "пропагандонством" і в нормальних читачів, окрім здорового сміху, нічого викликати не можуть апріорі.
  ---
  І де тут крутий аналіз цих "самашедших цифров" зі сторони цілої купи різних аналітеґав. іХпердав і інших прочиж журналістав (з геніальними і понтовими статусами в соцмережах для "неудовлетворьонних"), які ще нещодавно тут пінились в якійсь замовній джинсі, поздоровляючи один одного, ніби Пулітцерівську премію отримали? Уперод, аналізуйте, чи - банально "гайка" слаба!?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)