Проїзд у муніципальному транспорті зросте тільки для гостей міста

04.03.09 09:50 3240 3

12 лютого виконком міської ради погодив тарифи на проїзд у муніципальному транспорті відповідно до розрахунків, поданих Трамвайно-тролейбусним управлінням.

Проїзд у муніципальному транспорті зросте тільки для гостей міста

Після проходження відповідних процедур та затвердження облдержадміністрацією - проїзд у муніципальному автобусі буде коштувати 1,25 грн., трамваї та тролейбусі - 1 грн.

На утримання транспорту в 2008 році з міського бюджету виділено 39,5 млн. грн., що на 13 % більше ніж у 2007. Субвенція з державного бюджету на пільгові перевезення окремих категорій громадян покриває втрати транспортних підприємств лише на 72,3 відсотки. Фактичні втрати ТТУ при перевезенні міським електротранспортом у минулому році склали 26,1 млн. грн., з бюджетів відшкодовано - 22,1 млн. грн. Начальник фінансового управління міської ради Наталія Луценко каже, що ця проблема, але в ще більш загостреному варіанті, - перейшла на 2009 рік.

Економічно обґрунтованим тарифом на послуги ТТУ є 1,25 грн. «У минулому році Трамвайно-тролейбусне управління було на межі зупинки, працювати при тих тарифах, які є - вони просто не в змозі, - розповідає міський голова Володимир Гройсман. - Але моя умова була наступна: якщо ми підвищуємо тариф, то необхідно внести пропозицію щодо захисту вінничан. Якщо за проїзд буде затверджено тариф 1 грн., то її буде сплачувати людина, яка не постійно користується електротранспортом. Що ж стосується безпосередньо вінничан, які постійно купують місячні проїзні квитки, - для них нічого не зміниться».

Проїзні квитки на проїзд окремо у тролейбусі, трамваї чи автобусі як і торік будуть коштувати 60 грн. Однак ТТУ додатково впроваджуватиме єдиний місячний проїзний на усі види муніципального транспорту. «Я думаю, ми вийдемо на ціну проїзного на всі види муніципального транспорту - десь на 84 грн., тобто вінничанин додатково з сімейного бюджету витрачати не буде, а гості міста за користування електротранспортом будуть сплачувати гривню» - зазначає керівник міста.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Юрий
  Юрий
  07-03-09, 02:49 | IP:89.21.79...
  Пенсіонери утворили цю державу,підприємства,що сьогодні розікрала "комунистично-комсомольська владна єліта"та пенсійний фонд і сьогодні ще деякі працюють,отримуючи мизерні пенсіі.Ім щоб сьогодні,замість баранівки, ввели адресну грошову допомогу на проізд пенсіонерів,то міський транспорт сів би в галошу.Бо іздити хочуть всі,а платити не всі.І пенсіі хочуть получати всі,а платити податки до пенсійного фонду,також хочуть не всі.І як держава перейде до накопичувальноі пенсійноі системи,тоді можна буде і визначатись "ХУ ИЗ ХУ"
 • 2. DINOSAUR
  DINOSAUR
  06-03-09, 00:04 | IP:91.124.115...
  Абалдеть, сейчас я за 40 поездок плачу 30 грн. Это если ездить на работу и назад 20 дней, ну плюс 10 грн, так по городу куда нибудь. Но ведь не всегда я пользуюсь электротранспортом, иногда быстро надо ехать. А тут ещё подымут, и вообще не выгодно проездные покупать, влупили такую цену что выгодней просто платить налом. Да и нужно хотя бы отремонтировать печки и крыши в троллейбусах, а то если дождь то на голову капает, если холодно то кроме того что замёрз на улице ещё и в троллейбусе дует холодом, есть же какие-то требования к обслуживанию пасажиров. А то цены подымают под предлогом что не за что ремонтировать, а не ремонтируют, как было 10 лет назад так и есть. Не стыковочка цена-качество.
 • 1. SEREGA
  SEREGA
  04-03-09, 15:58 | IP:79.143.34...
  робітники платять пенсіонерам пенсії( через податки),тепер будуть оплачувати їх проїзд живими грошима.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)