В Україні запрацював «протиофшорний» закон

04.09.13 13:35 1907 0

Основа нових правил – податкові зобов’язання по податку на прибуток та ПДВ в межах контрольованих операцій мають відповідати звичайним цінам

В Україні запрацював «протиофшорний» закон

З вересня до діючих податкових правил впроваджено систему трансфертного ціноутворення – порядок застосування та визначення рівня звичайної ціни товарів, робіт чи послуг в операціях, що визнаються Податковим кодексом контрольованими. Основа нових правил – податкові зобов’язання по податку на прибуток та ПДВ в межах контрольованих операцій мають відповідати звичайним цінам. До контрольованих належать господарські операції з пов’язаними особами (резидентами та нерезидентами), при умові, що обсяг операцій з одним контрагентом складає не менше 50 млн.грн. за рік. Отже, „трансфертні” нововведення стосуються не всіх суб’єктів господарювання, при здійсненні господарських операцій із „непідконтрольними” особами звичайні ціни для визначення податкових зобов’язань застосовуватися не будуть.

Загалом, впровадження трансфертного ціноутворення вдосконалює діапазон застосування звичайних цін. Серед суттєвих переваг - унеможливлення подвійного оподаткування та створення сприятливих умов для збільшення обсягів міжнародної торгівлі.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)