Зростають безробіття й борги із зарплат

11.03.09 02:10 2415 0

На прес-конференції, яка відбулася 10 березня, заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова навела цифри, що характеризують ситуацію на ринку праці області.

Зростають безробіття й борги із зарплат

Приміром, число безробітних зростає: на січень цього року офіційно зареєстрованих було 43 216 безробітних, а на березень – вже 44 367 чоловік. Отже, число безробітних збільшилося на 10 тисяч. Крім того, 26, 4 тисячі чоловік працюють неповний робочий тиждень.

- Ситуація на ринку праці тривожна, але не катастрофічна, - сказала Любов Спірідонова. – Ми продовжуємо відслідковувати процеси, які відбуваються, ведемо щоденний моніторинг кількості заявлених вакансій. На жаль, вакансій все менше. Хвилює ситуація на залізничному транспорті – у цій галузі 21 тисяча осіб працюють неповний робочий день.

Інша проблема – зростання заборгованості по зарплаті. Нині підприємства та організації області заборгували працівникам 34 млн. грн.

- В основному, потерпають працівники приватних підприємств, навіть роздрібної торгівлі, каже Любов Спірідонова. – Велика частина заборгованості – на залізничному транспорті. Ми подали пропозиції до Кабінету Міністрів щодо поліпшення ситуації з виплатою заборгованих зарплат на державних підприємствах.

До речі, пік заборгованості із зарплат був у 1998 році – тоді людям заборгували 200 млн. грн.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)