ГУ Міндоходів знає, як обліковуватиме платників єдиного внеску

03.10.13 12:12 2076 0

Про це повідомляє Головне управління Міндоходів у Вінницькій області

ГУ Міндоходів знає, як обліковуватиме платників єдиного внеску

На веб-порталі Міндоходів оприлюднено Наказ (№458 від 9 вересня 2013 року), яким затверджено Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників.

Порядком визначено, за яким правилами обліковуватимуться та зніматимуться з обліку платники ЄСВ, а також як змінюватимуться облікові данні.

Так, зокрема, взяття на облік платників єдиного внеску здійснюється за місцезнаходженням або місцем проживання на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих держреєстратором. Отримані відомості надсилаються до Фонду соціального страхування від нещасних випадків для віднесення юридичної чи фізичної особи до класу професійного ризику виробництва. По його отриманні вносяться відповідні відомості до реєстру страхувальників. Датою взяття на облік вважається дата внесення платника до реєстру страхувальників.

Нагадуємо, що суми нарахованого єдиного внеску сплачуються на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України. Їх розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри»

Звітність в електронному вигляді платники повинні надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)