Мінсоцполітики розробило механізм виплати пенсії усім громадянам, які виїхали на постійне проживання за кордон

11.10.13 09:57 2614

Мінсоцполітики підготувало законопроект щодо врегулювання пенсійного забезпечення українців, які виїхали за кордон на постійне місце проживання.

Мінсоцполітики розробило механізм виплати пенсії усім громадянам, які виїхали на постійне проживання за кордон

Згідно зі статтею 51 Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» під час перебування за кордоном пенсія виплачується лише у тому разі, якщо це передбачено відповідними міжнародними договорами. Для того, аби врегулювати ситуацію, яка склалась, і був розроблений відповідний проект закону. У разі його схвалення Верховною Радою громадяни, які виїхали на постійне проживання до держав, з якими не підписані відповідні договори, одержуватимуть зароблену в Україні пенсію.

Зазначений законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо осіб, які виїхали на постійне місце проживання за кордон» зараз знаходиться на погодженні в інших центральних органах виконавчої влади.

За інформацією головного управління Пенсійного фонду Внниччини, на сьогодні в органах Фонду області на обліку перебувають і отримують пенсійні виплати понад 100 громадян іноземних держав. В переважній більшості це жителі Росії, Латвії, Литви, Естонії, Болгарії.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Теги: пенсії
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)