Спрощено процедуру отримання ліцензій

04.11.13 14:57 1987

Суб’єкти господарювання мають можливість звернутись як безпосередньо в управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Вінницькій області так і в центри обслуговування платників податків, що діють на районних рівнях.

Спрощено процедуру отримання ліцензій

З 1 листопада змінено порядок організації роботи головних управлінь Міндоходів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Зазначені зміни регламентовані наказом Міністерства доходів і зборів України від 21.10.13 № 603.

Відтак суб’єкти господарювання, що мають намір отримати нові ліцензії чи продовжити термін дії існуючих, мають можливість звернутись як безпосередньо в управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Вінницькій області (вікно № 13 на базі Центру обслуговування платників податків Вінницької ОДПІ, аз адресою: м. Вінниця, вул. 30-років Перемоги, 21), так і в центри обслуговування платників податків, що діють на районних рівнях.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)