На розчистці річки «відмили» 700 тисяч гривень

22.11.13 10:18 2635

Кримінальна відповідальність за розкрадання бюджетних коштів та їх легалізацію загрожує посадовцям вінницької фірми, яка виграла тендер по виконанню робіт у київської державної установи.

На розчистці річки «відмили» 700 тисяч гривень

За умовами тендеру, вінничани брали на себе обов’язок по розчистці річки та проведенню заходів по захисту від підтоплення на території населених пунктів Київської області. Із запланованих за умовами конкурсу понад 8,5 мільйона гривень виконавці отримали перший транш у розмірі майже 700 тисяч гривень, виконали й частину робіт. Втім, як досить швидко з’ясували співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Вінницькій області, роботи були виконані лише на папері. А от отримані цілком реальні кошти службові особи використали на потреби фірми. Досудове розслідування слідчими ГУ Міндоходів у області розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 191 (розкрадання бюджетних коштів) та ст. 209 (відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Як відзначає начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Вінницькій області Сергій Кавун, з початку нинішнього року співробітниками головного управління в ході реалізації заходів, спрямованих на протидію розкраданню бюджетних коштів та ліквідацію тіньових фінансових потоків у сфері державних закупівель, виявлено 33 кримінальні правопорушення, які зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, з них 20 – по переможцях тендерних процедур. Сума відшкодованих збитків становить 5,5 мільйона гривень.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)