Вінниччина „багата” на 19 великих платників податків

25.12.13 16:14 1575 0

За 11 місяців поточного року вони сплатили 765,4 млн.грн. податків та зборів, що становить 48% Загального фонду Державного бюджету

Вінниччина „багата” на 19 великих платників податків

Всі 19 платників відповідають критеріям приналежності суб’єктів господарювання до категорії „великий платник податків” (ВПП), визначеної підпунктом 14.1.24 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України.

Нагадаємо, що відповідно до норм цього документу „великими” платниками податків вважають, зокрема, юридичних осіб, які мають обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали більше п'ятсот мільйонів гривень або загальну суму сплачених до Державного бюджету України податків за такий самий період щодо платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, – понад дванадцять мільйонів гривень.

Відтак, на Вінниччині чотирьох з 19-ти великих платників відібрано за критерієм розміру отриманих доходів, 7– за сумою сплати податкових платежів Ще 8 суб’єктів господарювання поєднують обидва названі критерії.

Зауважимо, що діючий Реєстр великих платників податків на 2013 рік, затверджено наказом Державної податкової служби України від 17.09.2012 №837. На даний час, найбільше платників – 13 перебувають на податковому обліку в Вінницькій ОДПІ, 3 – в Немирівській ОДПІ, 2 – у Бершадській та 1 - в Іллінецькій ОДПІ.

Щодо Реєстру ВПП на 2014 рік, то згідно із наказом Міністерства доходів і зборів України від 07.10.2013 року №543 до Реєстру великих платників податків включено 21 платника Вінницької області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)