Цьогоріч стати платником фіксованого сільгоспподатку можна за старими правилами: механізм не змінився

28.01.14 12:20 1502 0

Основні правила перебування у статусі платника фіксованого сільськогосподарського податку наразі залишаються без змін – 75 відсотків сільгоспвиробництва за 2013 рік та відсутність податкового боргу.

Цьогоріч стати платником фіксованого сільгоспподатку можна за старими правилами: механізм  не змінився

Не змінився й перелік документів, які не пізніше 20 лютого 2014 року мають подати претенденти на спецрежим оподаткування до органів доходів і зборів. Основний з них - загальна податкова декларація з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земель водного фонду, яка подається до державної податкової інспекції Міндоходів за місцем перебування на податковому обліку. При її складанні слід звернути увагу на правильність застосування одиниць виміру показників, які передбачені у декларації та відповідність коду органу місцевого самоврядування за КОАТУУ місцю знаходження земельної ділянки.

Звітну податкову декларацію окремо щодо кожної земельної ділянки слід подати в державну податкову інспекцію Міндоходів за місцем розташування такої земельної ділянки.

Наступний документ - Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва, який проводиться у відповідності з наказом Міністерства аграрної політики України від 26.12.11р.№772 та подається контролюючим органам за місцезнаходженням сільгоспвиробника та за місцем розташування земельних ділянок. В такому ж форматі подається довідка про наявність земельних ділянок, у якій зазначаються усі відомості про кожний документ, що встановлює право власності або користування земельними ділянками, у тому числі про кожний договір оренди земельної частки (паю).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)