На Вінниччині платникам ПДВ в автоматичному режимі відшкодовано 25,5 млн.грн.

04.02.14 16:56 2097

У 2013 році відшкодування отримали 11 платників, що вдвічі більше ніж у 2012. Загалом за 2013 рік на рахунки платників відшкодовано ПДВ майже 275 млн.грн.

На Вінниччині платникам ПДВ в автоматичному режимі відшкодовано 25,5 млн.грн.

З 1 січня 2014 року підприємства із позитивною податковою історією отримають можливість проходити прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість. Вже розроблений проект наказу (він розміщений на сайті Міндоходів, для обговорення - http://minrd.gov.ua/baneryi/kontseptsiya-reformi-deklaruvannya), яким визначено Критерії визначення зразкових платників податків та Програму їх підтримки.

Статус „зразкового” мають платники ПДВ, що відповідають критеріям автоматичного відшкодування, вони повинні своєчасно подавати податкову звітність, не мати боргу, середня чисельність найманих працівників – більше 50 осіб, а їх заробітна плата - повинна бути не менш ніж у 5 разів більшою за мінімальну. Програма підтримки для зразкових платників передбачатиме, що: такі підприємства планово перевірятимуться не частіше одного разу на три календарних роки; камеральна перевірка 5 робочих днів (а не 20 – як для інших); скорочені терміни податкові консультацій та адмінпослуги (наприклад довідка про відсутність заборгованості видаватиметься протягом 3-х робочих днів).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Теги: ПДВ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)