Вінниччина входить до п'ятірки регіонів України, де найбільш активно погашаються борги із виплат заробітної плати

07.02.14 11:20 2430

Мінсоцполітики презентувало соціальні рейтинги регіонів за підсумками 2013 року. Рейтинги соціального розвитку регіонів дозволили отримати об'єктивну картину роботи соціальних служб у кожному з регіонів країни.

Вінниччина входить до п'ятірки регіонів України, де найбільш активно погашаються борги із виплат заробітної плати

Про це заявила Міністр соціальної політики Наталія Королевська на засіданні Колегії Мінсоцполітики, на якому було підбито підсумки роботи соціальної сфери у 2013 році.

За словами Наталії Королевської, кожна з областей оцінювалася за шістьма основними напрямками роботи. Це ситуація на регіональних ринках праці, оцінка роботи регіональних підрозділів служби зайнятості, оплата праці, заборгованість з виплати заробітної плати, допомога матерям і дітям та дитяче оздоровлення.

«Серед тих регіонів, що найбільш активно погашають заборгованості з виплат заробітної плати та не допускає нових, - Рівненська, Дніпропетровська, Тернопільська, Житомирська, Вінницька області.», - перераховувала Міністр.

Наталія Королевська подякувала всім працівникам соціальної сфери, які зуміли зробити максимум на своїх робочих місцях. І побажала їм працездатності та мужності, щоб сумлінно виконати свій обов'язок у цей непростий період.

Довідково
При складанні рейтингу було відібрано низку показників, об'єднаних у групи, що характеризують основні напрямки соціальної сфери України.
По кожному показнику групи регіон отримує рейтинговий бал ( від 1/27 до 1 ), де - мінімальний бал 1/27 ( на останньому місці серед регіонів за показником групи) і - максимальний бал 1 (за перше місце серед регіонів за показником групи). Рейтинг регіонів за групами формується на основі їх середніх балів.
Рейтинги складаються на підставі інформації, що надходить безпосередньо від областей, офіційної статистики і даних інших центральних органів виконавчої влади.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)