Клієнти Вінницької митниці економлять 3, 5 години на оформленні митної декларації

08.02.14 11:40 2232

Середній час оформлення складає 32 хвилини, в той час як Митний кодекс, дозволяє проводити оформлення до 4-х годин. Про це на зустрічі з місцевими бізнесменами повідомив начальник Вінницької митниці Микола Харкавий.

Клієнти Вінницької митниці економлять 3, 5 години на оформленні митної декларації

Начальник відомства зауважив, що запровадження процедури електронного декларування, інших спрощень, дозволило значно скоротити час здійснення митних процедур. Кількість випадків затримки оформлення зменшилась майже у 2, 5 рази.

На Вінницькій митниці відбувається постійний та всебічний контроль за митною вартістю, класифікацією та країною походження товарів. Також відомство ефективно протидіє митним правопорушенням, не допускає незаконне переміщення товарів та транспорту через митний кордон України. Микола Харкавий наголосив, що тримає на контролі роботу структурних підрозділів митниці для недопущення правопорушень і проявів корупції.

Поряд із забезпеченням дохідної частини бюджету, створюються комфортні умови для розвитку міжнародної торгівлі, спрощення процедур митного контролю. Активно впроваджується діалог з представниками митних брокерів та суб’єктами зовнішньоекомічної діяльності. Створення зручних умов для розвитку і ведення бізнесу в регіоні – один з пріоритетів Вінницької митниці.

Також Микола Харкавий зазначив, що Вінницька митниця Міндоходів, у відповідності до Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів України на 2013-2018 роки, і в подальшому докладатиме максимум зусиль для забезпечення повноти сплати митних платежів, податків та зборів, одночасно розвиваючи партнерські відносини з громадянами та бізнесом.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)