Вінницькі УБОЗівці викрили фіктивне підприємство з обігом 2,5 млн грн

02.03.14 12:43 3215

Вінницькі УБОЗівці викрили фіктивне приватне виробниче підприємство, яке створюючи видимість проведення фінансово-господарських операцій з поставки товаро-матеріальних цінностей, надавало іншим суб’єктам господарської діяльності податкову вигоду.

Вінницькі УБОЗівці викрили фіктивне підприємство з обігом 2,5 млн грн

За словами начальника УБОЗ УМВС України у Вінницькій області Валерія Пастуха, під час проведення перевірки суб'єкту господарської діяльності було встановлено, що підприємство ніколи не знаходилось за адресою, вказаною при реєстрації у податковій.

Як з’ясувалось, у 2011 році з метою прикриття своєї незаконної діяльності підприємство було переєстровано на піставну особу, яка стала єдиним засновником, директором та головним бухгалтером цього підприємства. Жодних фінансово-господарських документів даного підприємства засновник не підписував, робіт не виконував та послуг не надавав.

В подальшому, імітуючи проведення фінансово-господарських операцій та штучно формуючи валові витрати, підприємство надало податкову вигоду іншим суб’єктам господарської діяльності. Використовуючи реквізити даного підприємства, було створено видимість проведення цим підприємством фінансово-господарських операцій з поставки товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 2 млн. гривень та надано до податкової інспекції Вінницької області декларації з ПДВ за 2011 - 2012 роки.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.205 (фіктивне підприємництво) КК України. Тож організатору фінансової афери загрожує штраф до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Теги: УБОЗ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)