З наступного тижня розпочинається запис на оформлення субсидій у літній період

26.03.14 17:17 2887 1

З 1 квітня розпочнеться попередній запис на оформлення субсидії для відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги у літній період.

З наступного тижня розпочинається запис на оформлення субсидій у літній період

Попередній запис проводять у територіальних відділеннях Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» за місцем реєстрації квартиронаймача.  Завдяки такій системі мешканці Вінниці не стоять у чергах, а спеціалісти мають можливість швидко і якісно оформити документи.

Вже за кілька днів розпочнеться попередній запис на прийом документів для призначення субсидій на житлово-комунальні послуги на неопалювальний період: травень – вересень. У минулому році субсидіями на літній період скористалося майже 9 тисяч  вінничан. Чи має родина право на держдопомогу можна попередньо вирахувати  скориставшись калькулятором субсидій на офіційному сайті міської ради. Для цього потрібно зайти в розділ «Прозоре місто» і обрати вкладку «Калькулятор субсидії».

Щоб записатись до електронної черги на оформлення субсидії, людині потрібно або особисто (чи довіреній особі  при наявності документів, що засвідчують особу) звернутися до адміністратора територіального відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», або телефоном (508-666, 599-045.) . У талоні попереднього звернення буде зазначено прізвище, ім’я, по-батькові людини, її адреса, дата і час прийому та перелік документів, необхідних для оформлення субсидії.

У день та час прийому на інформаційних екранах електронної черги буде вказано, на яке робоче місце потрібно звернутись людині. Прийом за попереднім записом здійснюється за пред’явленням документа, що посвідчує особу відвідувача. Під час попереднього запису людина отримує вичерпну інформацію про порядок оформлення житлових субсидій та інших видів державних допомог.

«Прийом документів на оформлення субсидій на літній період триватиме до кінця вересня 2014 року, але субсидія буде призначатися з місяця звернення за її призначенням», – зазначає перший заступник директора департаменту соціальної політики Наталія Паламарчук.

Субсидія у Вінниці ще з 2007 року оформлюється за спрощеною системою. Завдяки цій системі не потрібно надавати довідки про нарахування за комунальні послуги. Інформація про нарахування надходить до відділів соціального захисту населення департаменту соціальної політики автоматично із Обчислювального центру житлово-комунального господарства. Для вінничан це значно пришвидшує процес оформлення субсидії.

Питання призначення житлової субсидії, які не врегульовані діючим законодавством, розглядаються міською комісією з питань призначення житлових субсидій та інших видів соціальних допомог.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. dsewq
  dsewq
  11-05-14, 21:43 | IP:212.80.49...
  При нарахуванні субсидії або компенсації працездатні члени сім"ї , які не мали ніякого доходу , вважаються такими, що отримували дохід на рівні прожиткового мінімуму.
  Під час президентства Януковича багато працівників примусово звільнено з роботи у результаті різноманітних реорганізацій та ліквідацій саме державних установ. Тобто, держава, позбавивши людей роботи і засобів існування, тепер вважає, що вони отримують дохід на рівні прожиткового мінімуму.
  Янукович втік, обмани залишились.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)