Вінницька область стрімко пішла угору в Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів

29.04.14 13:06 4397

Наша область піднялась на дев’ять сходинок - з 13 на 4 місцеВінницька область стрімко пішла угору в Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів

Наша область, за дослідженням експертів, нині посідає четверте місце серед усіх регіонів України, пропустивши вперед тільки Львівську, Івано-Франківську та Одеську області. У рейтингу за минулий рік Вінниччина була тільки 13-ю.

Рейтинг інвестиційної привабливості регіонів презентовано у Клубі Кабінету міністрів України 28 квітня. Дослідження проводили Київський міжнародний інститут соціології у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення Держінвестпроекту України.

Обсяг внесених з початку інвестування в економіку Вінниччини прямих іноземних інвестицій на 31.12.2013 р. становив 278,7 млн. дол. США, що на 12,3% більше обсягів інвестицій на початок 2013 року.

Загалом, до Вінницької області надійшли інвестиції з 50 країн світу. Найбільш вагомі вкладення здійснені партнерами з Кіпру, Австрії, Франції, Німеччини, Польщі. На ці п’ять країн припадає 73,7% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)