Підприємство на Вінниччині підозрюється у несплаті податків

07.05.14 13:05 2998

Понад 7 мільйонів гривень ПДВ втратив бюджет держави внаслідок дій службових осіб підприємства – виробника продукції підакцизної групи на Вінниччині.

Підприємство на Вінниччині підозрюється у несплаті податків

У ході відпрацювання фінансово-господарської діяльності підприємства працівниками ГУ Міндоходів у Вінницькій області встановлено, що службовці замовили послуги у більш як десяти вітчизняних фірм із сумнівною репутацією. Попри це підприємство перерахувало на їхні рахунки кілька десятків мільйонів гривень передплати за майбутні послуги. Однак фірми ліквідувалися ще до виконання умов договорів.

Відповідно до закону, службові особи підприємства зобов’язані були внести передплату до власних податкових зобов’язань і сплатити з неї відповідні податки. Проте кошти до державної казни не надійшли. Таким чином, службовці підприємства умисно ухилилися від сплати ПДВ до бюджету на суму більш як 7 мільйонів гривень.

Слідчими ГУ Міндоходів розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах). Триває досудове розслідування, в ході якого вживаються заходи з відшкодування завданих державі збитків.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)