Під час планування відрядження чи відпустки за кордон, слід пам’ятати про порядок ввезення та вивезення готівки

16.05.14 09:21 2358

Дане питання регулюється Постановою Правління Національного банку України від 27.05.2008 № 148 «Про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України».

Під час планування відрядження чи відпустки за кордон, слід пам’ятати про порядок ввезення та вивезення готівки

Відповідно до зазначеної Постанови, фізична особа має право ввозити в Україну та вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 000 євро, без письмового декларування митному органу.

Якщо ж фізична особа-резидент бажає ввезти в Україну або вивезти за межі України готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, то вона повинна здійснити письмове декларування митному органу такої готівки в повному обсязі та мати документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках (фінансових установах), виключно на ту суму, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро. Строк дії таких документів становить 30 календарних днів, починаючи з дня видачі.

Юридична ж особа ввозить готівку в Україну або вивозить її за межі України через повноважного представника без обмеження суми на умовах письмового декларування відповідному митному органу в повному обсязі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)