Відпускні та оздоровчі освітяни Вінниці отримають вчасно

30.05.14 13:39 2723

Незважаючи на складність соціально-економічної ситуації в країні, працівники закладів освіти міста заробітну плату, відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення отримають вчасно. У цьому запевнив в.о. міського голови Сергій Моргунов під час сесії міської ради.

Відпускні та оздоровчі освітяни Вінниці отримають вчасно

Перед початком відпускної кампанії серед працівників галузі освіти міста почало активно обговорюватися питання, чи отримають вони у цьому році матеріальну допомогу на оздоровлення та чи вчасно їм нарахують заробітну плату та відпускні. Такі побоювання виникли через те, що соціально-економічна ситуація в країні залишається напруженою.

30 травня під час чергової 48 сесії міської ради 6 скликання розглядалося питання щодо затвердження змін до Програми розвитку освіти міста на 2013-2020 роки. Нагадаємо, протягом перших трьох місяців поточного року заробітна плата працівникам бюджетної сфери виплачувалась в повному обсязі, як і фінансування видатків на енергоносії, харчування, медикаменти й інші захищені статті бюджету.

Під час сесії в.о. міського голови Сергій Моргунов повідомив, що жодних підстав для освітян (яких у місті більше 7 тисяч) хвилюватись щодо своєчасного отримання відпускних та оздоровчих – немає: «У мене була зустріч з профспілками, і всіх хвилювало питання, як будуть профінансовані відпускні, матеріальна допомога і зарплата. Це захищені статті, і хочу запевнити, що на сьогоднішній день всі позиції в нас закриті і затримок з виплатами немає».

За травень вінницькі вчителі вже отримали зарплату, а також відпускні з матеріальною допомогою на оздоровлення (ті працівники, які йдуть у відпустку). Виплати в наступних місяцях теж будуть здійснюватись своєчасно.

Для інформації:

Загалом на зарплату, відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення для усіх працівників галузі освіти на період травень–серпень 2014 року передбачено 99,1 млн. грн. ​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)