Підприємства-неплатники «пробачили» боргів на 300 тисяч гривень

16.06.14 11:11 1871

Кримінальна відповідальність загрожує службовим особам двох приватних підприємств на Вінниччині за незаконну реалізацію майна, що перебувало в заставі.

Підприємства-неплатники «пробачили» боргів на 300 тисяч гривень

Кримінальна відповідальність загрожує службовим особам двох приватних підприємств на Вінниччині за незаконну реалізацію майна, що перебувало в заставі. Не зважаючи на те, що одне з підприємств було переможцем державних закупівель і реалізувало товарів ряду держустанов на суму понад 3 мільйони гривень, а інше підприємство було постачальником переможця, обидва мали заборгованість по сплаті податків і зборів до бюджету. У зв’язку з цим частина майна обох суб’єктів господарювання описана у податкову заставу. Втім, як встановили оперативні співробітники Вінницької ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області, службові особи підприємств заставним майном розпорядилися по-своєму: реалізували його на загальну суму понад 300 тисяч гривень, не повідомивши про це податкових інспекторів та не спрямувавши жодної гривні в рахунок погашення заборгованості по платежах до бюджету.

Інформація про вчинене правопорушення внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, службові особи підозрюються у перевищенні службових повноважень. Слідчі вживають заходи до відшкодування завданих бюджету збитків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)