У травні до Держбюджету Вінниччина зібрала понад 122 млн. грн.

18.06.14 15:27 1900

Про це під час зустрічі з представниками бізнесових структур повідомила заступник в. о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Марія Кисельова.

У травні до Держбюджету Вінниччина зібрала понад 122 млн. грн.

Про це під час зустрічі з представниками бізнесових структур повідомила заступник в. о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Марія Кисельова. Вона подякувала за розуміння та свідому громадську позицію і зазначила, що саме завдяки відповідальному ставленню платників області загалом до Держбюджету з початку року вдалося зібрати приблизно 600 мільйонів гривень.

У травні до Держбюджету Вінниччина зібрала понад 122 млн. грн.

Говорили також про неспокійний час в Україні. За цих умов державі потрібно особливо дбати і про захист своїх кордонів, і про подальшу економічну стабільність та самостійність. Саме тому Міністерство фінансів розпочало випуск казначейських зобов’язань «Військові». Коштує таке зобов’язання 1 тисячу гривень, строк обігу 24 місяці, а відсоткова ставка 7% річних та сплата купонів кожні шість місяців у розмірі 35 гривень. Фізичні особи зможуть купити «Військові» у 2200 установах ощадбанку України. Головні переваги таких зобов’язань це: надійність; гарантована державою, доступна номінальна вартість; випуск в документарній формі на пред’явника, що значно спрощує процедуру купівлі, обігу та погашення; відсутність оподаткування доходів, отриманих за казначейськими зобов’язаннями.

На семінарі були присутні, в основному, бухгалтери підприємств. Їм також розповіли про останні зміни у законодавстві, зокрема на період мобілізаційних заходів, відшкодування ПДВ, зміни в оподаткуванні неприбуткових організацій, порядок оподаткування відпусток та актуальні питання ЄСВ і ПДФО.

Наприкінці зустрічі Марія Кисельова сказала: «Ми готові до проведення системних змін у податковій політиці, що, переконана, забезпечать позитивні результати. Неодноразово пересвідчувалася, що вдало розвинене підприємницьке середовище є запорукою економічної стабільності та зростання економіки держави в цілому регіонів зокрема. Керівництво управління готове до постійного діалогу та зустрічей з бізнесом щодо проведення запланованих реформ. Нас дійсно цікавить ваша позиція, ваше бачення та пропозиції щодо зміни законодавчих норм та пропозиції щодо вирішення проблемних питань, які заважають розвитку бізнесу».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)