Підприємства зі Сходу України хочуть перенести виробництво до Вінниці

16.07.14 18:08 3586

У мерії сподіваються, що це дасть змогу прискорити формування індустріальних зон міста

Підприємства зі Сходу України хочуть перенести виробництво до Вінниці

Підприємства Донецької та Луганської областей, що частково захоплені терористами, можуть осісти у Вінниці. Про таку перспективу повідомив заступник міського голови Валерій Коровій.

- На нас останнім часом почала виходити ціла низка представників компаній зі східного регіону з пропозиціями розміщення тут виробничих потужностей, а також юридичної перереєстрації. – каже Валерій Коровій.

За словами заступника міського голови, наразі активно ведеться робота для того, щоб Вінниця могла запропонувати потенційним інвесторам нормальні умови і реалізацію їхніх проектів. Уже розглядаються ділянки, де зможуть розміститись підприємства. Насамперед, мова про індустріальні зони на сході та півночі міста.

- На останній сесії міської ради нами розпочата юридична процедура по формуванню «Індустріального парку» навколо мікрорайону «Східний», де уже працює польське підприємство «Барлінек». І ми збираємося підтягувати туди й надалі інвестиційний ресурс. Ще однією площадкою для цього має стати промислова зона біля кондитерської фабрики та молочного заводу «Рошен», - зауважив Валерій Коровій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)