Повідомлення за формою № 20-ОПП подається до контролюючого органу за основним місцем обліку, а не за місцезнаходженням об'єктів оподаткування

18.07.14 11:34 2029

Обов’язок інформувати контролюючі органи про об’єкти, пов’язані з оподаткуванням передбачено у статті 63 Податкового кодексу України.

Повідомлення за формою № 20-ОПП подається до контролюючого органу за основним місцем обліку, а не за місцезнаходженням об'єктів оподаткування

Обов’язок інформувати контролюючі органи про об’єкти, пов’язані з оподаткуванням передбачено у статті 63 Податкового кодексу України. Процедура інформування визначена у Порядку обліку платників податків і зборів, який затверджений наказом Мінфіну від 09.12.2011р. №1588 та з 6 червня п.р. викладено у новій редакції. Отож, повідомлення за формою № 20-ОПП про об'єкти оподаткування або через які провадиться діяльність, подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків, а не за місцезнаходженням такого об'єкта.

У разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, у повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, зазначається у дужках його попереднє значення. При цьому, в разі зміни призначення об'єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація щодо такого об'єкта оподаткування надається в повідомленні двома рядками, а саме: в одному рядку зазначається інформація про закриття об'єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому - оновлена інформація про об'єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.

Нагадуємо, що об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів.

Рекомендований Довідник типів об’єктів оподаткування, що використовується платниками податків при заповненні повідомлення за ф. № 20-ОПП оприлюднений на офіційному веб-сайті Міндоходів (www.minrd.gov.ua) Довідники / Типи об’єктів оподаткування.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)