Від платників Вінницької області у серпні надійшло 372,6 млн. грн. єдиного соціального внеску

10.09.14 15:07 1678

Загальний приріст надходження ЄСВ, а це 16,6 млн. грн., досягнуто в тому числі завдяки підвищенню рівня податкової культури в суспільстві.

Від платників Вінницької області у серпні надійшло 372,6 млн. грн. єдиного соціального внеску

Це, як інформує в.о. начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Мирослав Продан, на 3,1 млн. грн. більше минулорічного показника. Всього за 8 місяців п. р. суб'єкти господарювання регіону сплатили понад 872 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

При цьому, загальний приріст надходження ЄСВ, а це 16,6 млн. грн., досягнуто в тому числі завдяки підвищенню рівня податкової культури в суспільстві. Зокрема, з початку року вінничанами укладено 712 договорів добровільного страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Мирослав Продан підкреслює, що повнота та своєчасність сплати ЄСВ  у складній соціально-економічній ситуації сьогодення – одне із ключових завдань. Адже – це основа своєчасних виплат пенсій та соціального захисту наших громадян.

Нагадаємо, Концепція реформування податкової системи, що активно обговорюється з громадськістю та експертами, передбачає зміни і стосовно єдиного соціального внеску, спрямовані на зниження ставок ЄСВ та виведення зарплати з „тіні”. Зокрема, пропонується суттєве скорочення розміру єдиного соціального внеску. Як заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на 5 каналі, фахівці-експерти усвідомлюють, що відбудеться зменшення надходження від ЄСВ. Втім, головний вектор детінізації економіки – це удар по зарплатах у конвертах. Зрештою, у службі сподіваються на ефект від детінізації зарплат та на створенні мотивації до їхнього зростання. Невдовзі це має привести до збільшення платежів та до компенсації втрат від зниження ставок ЄСВ.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ Міндоходів у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)