Вінниця перша у списку міст на отримання державного кредиту

10.07.09 02:00 3176

8 липня у залі засідань міської ради відбулась оперативна нарада першого заступника міського голови Івана Михайлюка з керівниками теплоенергетичного комплексу міста, на якій обговорювались питання підготовки до опалювального сезону 2009-2010 та основне питання - пошук фінансових ресурсів для погашення заборгованості за спожиті газ та тепло.

Вінниця перша у списку міст на отримання державного кредиту

Керівниками теплоенергетичних організацій була підписана кредитна угода, за якою під гарантію Міністерства Фінансів України під 18,5% річних на погашення заборгованості виділять майже 32 мільйони гривень. Як повідомив Іван Михайлюк, Вінниця одна із перших оформила кредитні договори щодо виділення коштів. «Такий захід є вимушеним, - зізнається перший заступник міського голови. - Адже ми не можемо допустити зупинки роботи теплоенергетичних організацій міста та зриву нового опалювального сезону». «Вінницяобленерго» задля розрахунків за газ планує отримати державний кредит в розмірі 6 млн. грн., «Вінницятеплокомуненерго» - 9 млн., «Обласне комунальне підприємство теплових мереж» понад 15 млн. грн., «Моріс» - майже 2 млн. грн.

«Робота по боржниках прийняла досить радикальний напрямок, - каже Іван Михайлюк. - Боргує частина городян, а заручником виступає уся Вінниця. Ми підключатимемо до цього процесу прокуратуру, суди та органи правопорядку. На даний час під арештом знаходяться автомобілі неплатників, далі - майно та квартири також будуть арештовувати до моменту повного погашення заборгованості злісними неплатниками».

Наразі борг населення за спожиті газ та тепло становить 28 млн. 678 тисяч гривень, по інших споживачах - 4 млн. 285 тис. грн.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)