Вже 17 платників Вінниччини виявили бажання «очистити репутацію» та скористатись "податковим компромісом"

18.02.15 11:53 2119

Вже 17 платників Вінниччини виявили бажання «очистити репутацію» та скористатись "податковим компромісом"

Фіскальні органи  нашої області наразі зареєстрували 17 звернень, що дають можливість суб’єктам господарювання скористатися податковим компромісом. Фахівці ГУ ДФС у Вінницькій області вже порахували, що сплативши 5% від суми їхнього податкового зобов’язання, нарахуванню та сплаті до бюджету підлягає загалом майже 2 мільйони гривень. У січні керівництво одного із підприємств Вінниччини подало уточнюючі розрахунки та сплатило до бюджету 338,9 тис. грн.: ПДВ −170,8 тис. грн., податку на прибуток – 168,1 тис. грн.

У лютому бюджет отримав понад 140 тис. грн. від податкового компромісу. Загальна сума очікуваних надходжень цього місяця, відповідно до поданих заяв, складає майже 1 мільйон 468 тис. грн.

Шестеро суб’єктів господарювання подали заяви про намір скористатися податковим компромісом згідно уточнюючих розрахунків, четверо – за результатами перевірки, семеро наразі перебувають на адміністративному (судовому) оскарженні. «Податковий компроміс» дає право і можливість „відбілити” власну ділову репутацію тим, хто був змушений приймати участь у різноманітних тіньових оборудках. До того ж підприємство замість 100% податкових зобов’язань, які мало б сплатити у випадку перевірки (а ще не забуваймо про пеню та штрафні санкції) сплатить лише 5%. Виконали цю умову – і все: фінансове життя такої юридичної особи фактично починається заново», −  каже начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Мирослав Продан.

Нагадаємо, що під дію закону про «податковий компроміс» підпадають операції здійснені в період з 1 квітня 2011 року по 1 квітня 2014 року. Крім того останній день для подання відповідного розрахунку (заяви) 16 квітня 2015 року

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)